+380972396974
+380631003423
+380500129266
skype AVON02046
Бесплатная ОНЛАЙН регистрация граждан УКРАИНЫ с 16 лет, а также сотрудничество с жителями РОССИИ, АЗЕРБАЙДЖАНА, БЕЛОРУССИИ, УЗБЕКИСТАНА, ТУРКМЕНИСТАНА, АРМЕНИИ и МОЛДОВЫ и других стран

ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ В AVON

Ласкаво просимо у світ новинок, знижок та акцій!

Реєстрація в Avon Україна безкоштовна, швидка і проста.

У Вас є унікальна можливість отримати знижку 26%, тут і зараз!

🌺Безкоштовна реєстрація в AVON!!!
🌺Знижки до 30% на продукцію
🌺Доставка по всій Украіні
🌺Подарунки за розміщення заказу
🌺Онлайн реєстрація за 15 хв

анкета реєстраціі заповнювати тут

Раді Вас вітати на сайті компанії Эйвон, яка на протязі 130 років упевнено продовжує боротися за звання найуспішнішої компанії і кожного разу у неї це вдається. Тобто це компанія, яка не тільки доставляє красу в кожний будинок, але й відкриває двері в світ нових можливостей. Компанія, яка постійно служить підтримкою приблизно 6 мільйонам представників більше чим в 70 країнах світу.

І як Ви вже здогадались - це компанія AVON.

Сьогодні Avon - це компанія, яка має власне виробництво з гарно налагодженою системою поставок і дистрибуції, відділи маркетингу та продажу. У структурі бізнесу Avon входять передові дослідницькі центри, на базі яких ведеться безперервна наукова робота в області створення б'юті-інновацій. Компанія випускає декоративну косметику, косметику по догляду за шкірою обличчя і тіла, парфумерію, а також модні аксесуари та товари для дому - всього понад 1000 новинок щороку.

З моменту заснування компанії й по теперішній час ми працюємо заради того, щоб робити жінку красивішою. В Avon ми розуміємо красу набагато ширше, ніж просто зовнішність. Справжня краса жінки - в її здатності ділитися позитивною енергією з близькими і робити світ кращим день за днем. Адже коли жінка виглядає і відчуває себе красивою, вона стає яскравішим і впевненіше, а її вчинки помітніше. Avon дає можливість кожній жінці займатися улюбленою справою і бути фінансово незалежною, а також піклується про її безпечне сьогодення й здорове майбутнє.

Avon - це більше, ніж краса.

Тому, якщо Ви вже користуєтесь продукцією компанії AVON, але бажаєте ще отримувати додатковий дохід, тоді пропонуємо в онлайн-режимі на офіційному сайті компанії Ейвон просто заповнити анкету та стати представником компанії Avon. Реєстрація безкоштовна і забагато вашого часу не займе.

Отже, Ви представник Avon. А це значить, що  Вас маєте особистий рахунок в компанії Ейвон та найкращий спосіб придбання високоякісної продукції торгової марки Ейвон зі знижкою до 30%. А також можете приймати на участь у всіх продажах, які проходять в компанії, що є переважним показником економії матеріальних засобів і отримання додаткового прибутку! Та отримуєте велику кількість можливостей стосовно отримання підвищення кваліфікації в сфері менеджменту, косметології та благодійності. І кожне ваше досягнення буде супроводжуватись радістю шляхом отримання призів, нагород і щасливих клієнтів.

До того, ж ще кожний представник Ейвон на власній інтернет-сторінці, на офіційному сайті компанії, в зручний для нього час, маючи бажання може пройти онлайн-навчання, прийняти участь у регулярно проходячих вебінарах й онлайн-тренінгах.

А успішний та вмотивований Представник може стати Координатором (Партнером) Avon Україна, тобто створити та далі розвивати власну справу, кожні три тижні отримуючи грошову винагороду від Компанії. Для Партнерів Ейвон постійно діють заохочувальні програми з цінними призами та грошовими бонусами.

Регистрируйся в компании Эйвон и у тебя есть шанс получить автомобиль в подарок!!!

Программа для новых представителей AVON

 ЗАМОВЛЯЙ

 

Якщо Ви все ще не впевнені, що треба пройти реєстрацію в Avon, то зробити вірний вибір допоможуть Вам такі переваги:

 • можливість відкрити свій бізнес, без фінансових затрат;
 • продукції Avon довіряє весь світ;
 • вільний графік роботи, який кожен може підлаштувати під себе;
 • стрімке кар'єрне зростання;
 • широкий асортимент косметичної продукції.

Реєстрація в компанії – це основа для відкриття та розвитку Вашого власного бізнесу.

Вже через декілька хвилин Ви зможете оформити своє перше онлайн замовлення!

Щоб стати Представником або Координатором Avon зараз - заповнить АНКЕТУ

Заповнити анкету AVON

 

Приглашаем  к сотрудничеству новых  координаторов в свою команду! Работа в интернете, график свободный, оплата достойная! Возможно совмещение с основной работой, учебой, детками!

Присоединяйся к нам! Зарабатывай с удовольствием!

-----------------------------------------

Хотите быть успешной? Хотите быть финансово независимой? Станьте координатором компании AVON ! Воплотите свои мечты в реальность! Будьте лучшей вместе с лучшими!!!  Гарантированный доход для новых координаторов 15000 и выше в первый год работы!!!  Поддержка и обучение с моей стороны!

Реєстрація в AVON

 • Реєстрація в AVON безкоштовна та офіційна для громадян України віком від 16 років, а також для іноземців, які проживають в Україні та мають вид на проживання.
 • Знижка для представників AVON від 18 до 30%.
 • Немає мінімального замовлення, Ви можете замовляти продукцію навіть на 20 грн.
 • Немає обовязкового замовлення, а це означає, що Ви можете робити замовлення раз в 3 місяці, раз в півроку, раз в рік.
 • Але, якщо Ви розміщуєте замовлення кожного каталога, Ви маєте покращену знижку, маєте можливість брати участь в різних акціях та заохочувальних програмах.
 • Доставка Вашого замовлення безкоштовна на зручне для Вас відділення Укр почти, яке знаходиться біля Вас.
 • Оплата замовлення проводиться на протязі 5 днів, після того, як Ви отримали продукцію AVON.

Корзина

Итоговая сумма:   0.00 грн
В корзину

Каталог від AVON

Каталог Avon 05/2019

 

скачать, смотреть каталог Avon 2019

Успіх з Avon

Її кар’єра розпочалась зі звичайної листівки, а сьогодні вона вже тримає ключі від автомобілю Компанії Avon і це не єдина мрія яку втілила Оксана. Історія її успіху – це інструкція до дій, для кожного нового Координатора, що прагне перемог з Компанією Avon.

Марухно Оксана, 4 Філіал, м. Немирів

Детальніше

Представникам Avon

СТАНЬ ПРЕДСТАВНИКОМ AVON ВЖЕ ЗАРАЗ!

 

БОНУСИ та подарунки
 • Подарунки за участь в регулярних заохочувальних програмах.
 • Визнання партнерів та друзів
 • Участь в “Президентському Клубі”, який об’єднує успішних Представників.

  Додаткові МОЖЛИВОСТІ

 • Безкоштовна реєстрація.
 • Безвітсотковий кредит на замовлення.
 • Знижка до 30% на всю продукцію.
 • Безкоштовне навчання в “Академії Бізнесу та краси”.
 • Можливість швидкої експрес доставки.

Широкий АСОРТИМЕНТ продукції
 • 100% гарантії якості.
 • Новинки в кожному каталозі.
 • Інноваційні технології та натуральні складові.
 • Можливість обміняти або повернути продукцію.
 • Обов’язкова сертифікація продукції.
Спілкування та підтримка
 • Avon - це 300 мільйонів жінок, які користуються нашою косметикою.
 • Avon - це близько 6 мільйонів Представників по всьому світу.
 • Avon - це 125 років досвіду, яким ми готові ділитися з Тобою.

 

 

новини

Вам чего - то не достает для полного счастья? Не реализованы Ваши возможности, Вы не видите перспектив в будущем, не достаточно общения или просто -  постоянно не достаточно денежных средств? Нужно что-то делать.

Эйвон Немиров предлагает широкий ассортимент парфюмерно-косметической продукции высокого качества для своих клиентов. Откроет для тебя мир новых возможностей, а ты сможешь открыть для себя новые горизонты для своего развития.

Здесь каждый для себя сможет найти что-то полезное, интересное и необходимое. А для тех, кого интересуют не лишь покупки,  компания предоставляет возможность реализовать себя как личность, и воплотить в жизнь свои мечты и желания. И не имеет значения, какого Вы пола, какое у вас образование и сколько вам лет.

Подробнее...

Компания Avon – это одна из успешных в мире корпораций, занимающая ведущее место в парфюмерно-косметической промышленности. И главная  особенность, которой - это, то, что она считает себя первооткрывателем в данном бизнесе, из-за того, что к каждому клиенту у нее индивидуальный подход и в своей работе применяет метод прямых продаж.

На территории Украины компания Эйвон также успешно развивается. Главное офисное и складское помещения расположены в с. Счастливому, это не далеко от Киева, где и находится весь штат необходимых сотрудников компании AVON – это:

 • отдел маркетинга;
 • финансовый отдел;
 • отдел кадров; Подробнее...