+380972396974
+380631003423
+380500129266
skype AVON02046
Бесплатная ОНЛАЙН регистрация граждан УКРАИНЫ с 16 лет, а также сотрудничество с жителями РОССИИ, АЗЕРБАЙДЖАНА, БЕЛОРУССИИ, УЗБЕКИСТАНА, ТУРКМЕНИСТАНА, АРМЕНИИ и МОЛДОВЫ и других стран

ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ В AVON

Моя співпраця з AVON почалася з анкетування, на якому я отримала листівку з запрошенням до співпраці з AVON. Вже ввечері я зателефонувала координатору і вона назначила мені зустріч, на якій я отримала каталоги та підписала договір з AVON. Продукцію AVON знала і дуже любилаі тому мені легко було пропонувати її друзям та знайомим.

Я брала участь у всіх заохочувальних програмах та акціях, що дало мені можливість бути переможцем срібного рівня президентського клубуі отримувати за це привілеї та подарунки.

Чотирі років назад, як тільки в AVON змінилась лідерська модель, мій координатор запросив мене на зустріч і запропонував мені стати координатором. Я відразу погодилась, так як клієнтів було багато, працювати можна було вдома, був гнучкий графік роботи, який підходив мені.

За цей період я створила велику команду, яка успішно працює і третій рік є в рейтингу кращих координаторів України. В свою команду запрошую не тільки представниеів AVON, а просто людей, яким потрібен заробіток, яким потрібен додотковий або основний заробіток, зазвичай найчастіше це студенти, молоді матусі в декретних відпустках, домогосподарки, які мають інтернет і готові хоча б виділити на це 2 години свого часу. А потім все залежить тільки від Вас, від Ваших амбіцій.

Ми навчаєм, допомагаєм, якшо ви працюєте по нашим рекомендаціях, то вже за 6 місяців, за рік, ви маєте гарні результати, велику грошову винагороду та маєте можливість бути присутньою на найголовнішій події року НАЦІОНАЛЬНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ, де тільки цього року в моїй структурі є клубників.

З AVON мені працювати легко і комфортно, адже тут здійснюються всі мої мрії - фін незалежність, гарна дружня команда, подорожі за кордон, а також власний автомобіль, який я отримала в 2014 році.

БУДЬ КРАЩОЮ РАЗОМ З КРАЩИМИ!!!!

Реєстрація в AVON

  • Реєстрація в AVON безкоштовна та офіційна для громадян України віком від 16 років, а також для іноземців, які проживають в Україні та мають вид на проживання.
  • Знижка для представників AVON від 18 до 30%.
  • Немає мінімального замовлення, Ви можете замовляти продукцію навіть на 20 грн.
  • Немає обовязкового замовлення, а це означає, що Ви можете робити замовлення раз в 3 місяці, раз в півроку, раз в рік.
  • Але, якщо Ви розміщуєте замовлення кожного каталога, Ви маєте покращену знижку, маєте можливість брати участь в різних акціях та заохочувальних програмах.
  • Доставка Вашого замовлення безкоштовна на зручне для Вас відділення Укр почти, яке знаходиться біля Вас.
  • Оплата замовлення проводиться на протязі 5 днів, після того, як Ви отримали продукцію AVON.

Корзина

Итоговая сумма:   0.00 грн
В корзину

Каталог від AVON

Каталог Avon 05/2019

 

скачать, смотреть каталог Avon 2019

Успіх з Avon

Її кар’єра розпочалась зі звичайної листівки, а сьогодні вона вже тримає ключі від автомобілю Компанії Avon і це не єдина мрія яку втілила Оксана. Історія її успіху – це інструкція до дій, для кожного нового Координатора, що прагне перемог з Компанією Avon.

Марухно Оксана, 4 Філіал, м. Немирів

Детальніше