+380972396974
+380631003423
+380500129266
skype AVON02046
Бесплатная ОНЛАЙН регистрация граждан УКРАИНЫ с 16 лет, а также сотрудничество с жителями РОССИИ, АЗЕРБАЙДЖАНА, БЕЛОРУССИИ, УЗБЕКИСТАНА, ТУРКМЕНИСТАНА, АРМЕНИИ и МОЛДОВЫ и других стран

ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ В AVON

У Вас э бажання бути  успішними? Приєднуйтеся до нашої команди Avon!!!

У нас є досвід, ми можемо Вас навчити!

27 серпня відбулася Національна Конференція Координаторів!

Щороку Avon збирає переможців Зоряного і Президентського Клубів, щоб відсвяткувати їх успіх і просто подарувати незабутнє свято тим, хто робить Avon Компанією №1!

На Конференцію завжди запрошуються найяскравіші та найуспішніші Координатори, завдяки яким Компанія Avon залишається лідером на ринку прямих продажів. І серед них є ті, чиї результати вражають найбільше.

Оксана Марухно, м.Немирів найкращий Координатор Avon Україна за підсумками Зоряного Клубу Можливостей

детальніше про Переможців Зоряного Клубу

 

Про нас говорять і пишуть в СМИ

Оксану Борисівну Марухно  знають, як активну, цілеспрямовану, принципову й трудолюбиву бізнес-леді.

Уже минає четвертий рік роботи у відомій компанії "Avon", за цей невеликий період вона зуміла згуртувати біля себе 80 партнерів по бізнесу з усієї країни.

З них - 40 немирівчан, які мають середньомісячний заробіток від 1000 до 10 000 тис. грн. на місяць. Такій жінці можна лише позаздрити, бо за останній рік роботи в "Avon" вона зуміла заробити на нове авто "Skoda Fabia", 2000 доларів премії, як винагороду за гарну роботу, їй подарували ювелірну прикрасу з діамантами та ще й подорож на острів Тенеріфе, що на Канарах.
Вона гарна мати, любляча дружина, яка разом з чоловіком Михайлом Олександровичем виховує двох дітей: сина - студента Немирівського коледжу будівництва та архітектури Олександра, який допомагає їй у бізнесі, та донечку Ірину, п'ятикласницю.  

джерело http://nemirowest.blogspot.com/2014/10/avon.html       

понеділок, 6 жовтня 2014 р.

 

Оксана, як розпочалась Ваша Історія в Компанії Avon?

- Я прийшла до компанії AVON приблизно 10 років назад , побачивши Координатора на анкетуванні, взяла листівку про співпрацю і вже в вечері я передзвонила та зареєструвалась Представником. Це рішення було для мене дуже легким, так як перш за все я користувалась косметикою AVON і вона мені дуже подобалась, а по-друге - мені хтілось пропонувати її своїм знайомим, та отримувати за це гарні подарунки.

Оксана, а хто Ви за фахом?

- Я закінчила кооперативний технікум, спеціальність організатор комерційної діяльності. З дитинства любила продавати, для мене це як процес спілкування з людьми

Думаю, що новим Координаторам дуже важлива така підтримка. А як ви будуєте з ними стосунки?

- Стосунки будую в першу чергу дружні, в нас бізнес на відношеннях, і ставлюсь так, як би хтіла , щоб ставились до мене. Мотивую їх своїм доходом, подарунками, результатами та додатковим доходом своїх нових  координаторів, що досягають великих показників.

Які перемоги для Вас були найголовнішими і чого ви досягли з Компанією Avon?

- Це перемоги цього року: у програмах для координаторів, у «Зоряному Клубі Можливостей»: досягнення другого раз поспіль рівня Діамант, що принесло мені першу ювелірну прикрасу із колекції Клубу – брошку з діамантом, ну й авжеж самі головні перемоги це мій перший автомобіль від Компанії Avon і подорож на острів Тенеріфе за кращі результати в Зоряному Клубі Можливостей 2013-2014.

джерело http://static.avon.com.ua/SLSuite/static/html/StarClub2014/vin3.html

Регистрация Avon по всей Украине, стать координатором Эйвон, стать менеджером, представителем, работа, бесплатная регистрация avon:

(Киев, Харьков, Одесса, Запорожье, Горловка, Ровно, Днепродзержинск, Кировоград, Ивано-Франковск, Кременчуг, Тернополь, Луцк, Белая Церковь, Краматорск, Мелитополь, Керчь, Никополь, Славянск, Ужгород, Львов, Кривой Рог, Николаев, Мариуполь, Луганск, Винница, Макеевка, Севастополь, Симферополь, Херсон, Полтава, Чернигов, Черкассы, Житомир, Сумы, Хмельницкий, Днепропетровск, Донецк, Черновцы, Бердянск, Алчевск, Павлоград, Северодонецк, Евпатория, Лисичанск, Каменец-Подольский).
Так же работаем - АЗЕРБАЙДЖАН, БЕЛОРУСЬ, УЗБЕКИСТАН, ТУРКМЕНИСТАН, АРМЕНИИ и МОЛДОВЫ и другие страны

Корзина

Итоговая сумма:   0.00 грн
В корзину

Каталог від AVON

Каталог Avon 05/2019

 

скачать, смотреть каталог Avon 2019