+380972396974
+380631003423
+380500129266
skype AVON02046
Бесплатная ОНЛАЙН регистрация граждан УКРАИНЫ с 16 лет, а также сотрудничество с жителями РОССИИ, АЗЕРБАЙДЖАНА, БЕЛОРУССИИ, УЗБЕКИСТАНА, ТУРКМЕНИСТАНА, АРМЕНИИ и МОЛДОВЫ и других стран

ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ В AVON

27 серпня відбулася найголовніша та найочікуваніша подія в Avon – Національна Конференція Координаторів!

Щороку Avon збирає переможців Зоряного і Президентського Клубів, щоб відсвяткувати їх успіх і просто подарувати незабутнє свято тим, хто робить Avon Компанією №1!

Ця Конференція стала наймасштабнішою за всю 18-тирічну історію Avon Україна і побила всі рекорди за кількістю та вагомістю новин! Цього року на Конференцію завітали 653 переможці Зоряного Клубу Можливостей, серед яких 209 переможців Діамантового рівня з партнерами, 173 переможці Смарагдового рівня з партнерами та 271 переможець Сапфірового рівня. А також: ТОП 30 Представників – переможців Президентського Клубу, Районні Менеджери та співробітники Компанії. Загалом більше 1300 гостей!

Тема цьогорічної конференції “Avon – більше, ніж краса”. І це справді так. Адже натхненна жінка надихає оточуючих виглядати краще та досягати більшого. Ще перед Конференцію ми запитали у деяких гостей: а що для Вас Avon? І отримали безліч відповідей, які підтвердили, що так, Avon - це набагато більше ніж краса! Деякі з відповідей навіть прикрасили вхід до зали!

Конференція розпочалася з виступу генерального директора Avon Україна та Грузія, Карини Таковенко, яка розповіла детальніше про новий слоган Компанії “Avon – більше ніж краса”. Адже у ньому вся 129 річна історія Avon – історія Компанії про жінок і для жінок. У світі немає жодної іншої компанії, яка так вірить у жінок, як Avon. І тому наше призначення – зробити як можна більше жінок натхненними, впевненими у собі та щасливими! Наприкінці свого виступу Карина Таковенко привітала нового директора з продажів Avon Україна, Ельміру Мурадян та офіційно відкрила конференцію традиційним тостом “За Представника”!

Кожна Конференція – це дивовижна подія у житті Компанії та Координаторів. Саме тут запалюються нові зірки та здійснюються мрії! І першими зірками, які піднялися на сцену Конференції стали по-справжньому цілеспрямовані та впевнені у собі жінки. Цього року вони вже у 10й раз стали Діамантами у Зоряному Клубі Можливостей!

Зоряний Клуб Можливостей – це програма для тих, хто вміє ставити перед собою сміливі цілі та впевнено їх досягає! Бути у Клубі означає не боятися робити крок назустріч мрії! І першою номінацією стала номінація “Стрімкий старт”, перемагають у якій ті, хто за найменший період співробітництва перемагає у Клубі. Цьогорічна переможниця лише за 11 Кампаній співробітництва перемогла на рівні Діамант!

На Конференцію завжди запрошуються найяскравіші та найуспішніші Координатори, завдяки яким Компанія Avon залишається лідером на ринку прямих продажів. І серед них є ті, чиї результати вражають найбільше. Саме вони піднялися на сцену того вечора, і саме для них рукоплескав зал. Зустрічайте!

Оксана Марухно
м. Немирів
“Кількість Швидких Стартів у структурі за період Клубу”
1 місце
“Кількість Координаторів-Клубників в структурі за період Клубу”
3 місце
“Набір нових Представників в структурі за період Клубу”
2 місце
“Кількість активних Представників в структурі ”
2 місце
“Приріст продажів в структурі за період Клубу”
2 місце

Президентський Клуб – це програма для кращих Представників Avon! Саме тут Переможці отримують ексклюзивні привілеї, подарунки та найвище визнання. Цього року 5 рівнів програми об’єднує більше 20 000 Представників! А кількість переможців на рівні Платина Еліт перевищила всі попередні результати!
Серед них є 30 переможців, чия жага бути кращими перемогла всі перешкоди. Вони завітали на Конференцію, щоб взяти участь у розіграші брендованого авто від Avon!

Національна Конференція Координаторів – це унікальна нагода першими дізнатися про найсвіжіші новини. А цього року їх було чимало.
І найголовнішою новиною стала нова Лідерська Модель, яка була представлена за допомогою відомого шоу “Хто хоче стати мільйонером?” Нова модель набагато простіша, ніж попередня та відкриває більше можливостей для розвитку. А головний бонус, як і у відомому шоу, - один мільйон гривень!

Для того, щоб рухатися по новій Лідерській моделі було легко – Компанія Avon приготувала корисні інструменти: нову сучасну систему навчання “Avon Бізнес-Школа” та нову online платформу для навчання “Avon Смарт Сіті”. Спробуйте першими нові інструменті та впевнено прямуйте до успіху!

Так, цього року Avon підготував для своїх гостей багато приємних сюрпризів. І програми підтримки на 4й квартал також не стали виключенням. Адже головним подарунком у новій програмі для Координаторів “Живи натхненно – перемагай легко!” є спа-вікенд у Rixos Прикарпаття! А скільки ще приємних подарунків знайдуть своїх переможців вже цієї осені!

Вони – найкращі Координатори Avon Україна за підсумками Зоряного Клубу Можливостей 2014-2015. Їх імена назавжди вписані у книгу досягнень Avon! Вже зовсім скоро Амстердам відкриє для них свої таємниці. А поки що давайте ще раз привітаємо тих, чиї результати надихають нас на нові перемоги у Зоряному Клубі Можливостей 2015-2016!

Олена Артьомова, м. Харків
Оксана Марухно, м. Немирів
Юлія Красна, м. Харків
Аліна Бондарчук, м. Херсон
Олена Танова, м. Одеса
Олена Новікова, м. Кривий Ріг
Олена Затона, м. Харків
Наталія Малькова, м. Дніпропетровськ
Андрій Брянцев, м. Харків
Марія Чміль, м. Рені
Вікторія Берднікова, м. Кіровоград
Наталія Чепеленко, м. Харків

 

Avon – це більше, ніж краса! У кожного Представника, Координатора чи Районного Менеджера Avon є своя унікальна історія. Але всіх їх об’єднує натхнення та любов до своєї справи.

Мрійте! Перемагайте! Та завітайте почесними гостями на Конференцію Avon!

Реєстрація в AVON

  • Реєстрація в AVON безкоштовна та офіційна для громадян України віком від 16 років, а також для іноземців, які проживають в Україні та мають вид на проживання.
  • Знижка для представників AVON від 18 до 30%.
  • Немає мінімального замовлення, Ви можете замовляти продукцію навіть на 20 грн.
  • Немає обовязкового замовлення, а це означає, що Ви можете робити замовлення раз в 3 місяці, раз в півроку, раз в рік.
  • Але, якщо Ви розміщуєте замовлення кожного каталога, Ви маєте покращену знижку, маєте можливість брати участь в різних акціях та заохочувальних програмах.
  • Доставка Вашого замовлення безкоштовна на зручне для Вас відділення Укр почти, яке знаходиться біля Вас.
  • Оплата замовлення проводиться на протязі 5 днів, після того, як Ви отримали продукцію AVON.

Корзина

Итоговая сумма:   0.00 грн
В корзину

Каталог від AVON

Каталог Avon 05/2019

 

скачать, смотреть каталог Avon 2019

Успіх з Avon

Її кар’єра розпочалась зі звичайної листівки, а сьогодні вона вже тримає ключі від автомобілю Компанії Avon і це не єдина мрія яку втілила Оксана. Історія її успіху – це інструкція до дій, для кожного нового Координатора, що прагне перемог з Компанією Avon.

Марухно Оксана, 4 Філіал, м. Немирів

Детальніше