+380972396974
+380631003423
+380500129266
skype AVON02046
Бесплатная ОНЛАЙН регистрация граждан УКРАИНЫ с 16 лет, а также сотрудничество с жителями РОССИИ, АЗЕРБАЙДЖАНА, БЕЛОРУССИИ, УЗБЕКИСТАНА, ТУРКМЕНИСТАНА, АРМЕНИИ и МОЛДОВЫ и других стран

ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ В AVON

Координатором Ейвон може стати будь-який Клієнт компанії Ейвон. Але, спочатку для Представників компанії Avon, це унікальна пропозиція, яка спрямована на нагоду більше заробляти та продовжувати свої кар'єрні сходинки в компанії Avon.

Координаторами можуть бути, як правило, амбітні та заповзятливі люди, готові формувати та розширювати свою групу Представників, навчати їх як треба правильно та якісно обслуговувати Клієнтів компанії Ейвон.

Координатор - це Лідер групи Представників компанії Ейвон. Він займається підбором та навчанням Представників компанії Avon. Пояснює їм як це важливо, обслуговувати Клієнтів на належному рівні та як збільшити кількість продажів.  Надає Клієнтам допомогу у виборі необхідних продуктів пропонованих в каталозі Ейвон і обмінюється досвідом застосування даного продукту Avon!  Пояснює, як запросто можна увійти до складу компанії Avon і сформувати свою команду з Представників компанії Ейвон.

На своєму особистому прикладі стимулює своїх Представників, підтримує в досягненні своїх поставлених завдань, спрямовує свою команду на отримання нових успіхів та перемог разом з компанією Avon!

Заробіток Координатора складається з додаткового доходу від своїх продажів та відсотка від продажів групи Представників компанії Avon, який вцілому залежить від кількості здійснених замовлень. При цьому звільнятися з основного місця роботи або кидати навчання немає необхідності.

З перших днів і на протязі всього часу співпраці Координатора з компанією Avon, ми стежимо за його професійним рівнем розвитку.  Він постійно проходить навчання на організованих групових заняттях та отримує необхідні знання від свого Лідера та Тренера.  Координатори беруть участь в програмах заохочення, щорічно переможці програм нагороджуються цінними призами, а найвдаліші їдуть подорожувати в зарубіжні країни разом з компанією Avon.

Якщо Ви впевнені, що ця пропозиція для Вас - Ласкаво просимо в компанію Ейвон!

Реєстрація в AVON

  • Реєстрація в AVON безкоштовна та офіційна для громадян України віком від 16 років, а також для іноземців, які проживають в Україні та мають вид на проживання.
  • Знижка для представників AVON від 18 до 30%.
  • Немає мінімального замовлення, Ви можете замовляти продукцію навіть на 20 грн.
  • Немає обовязкового замовлення, а це означає, що Ви можете робити замовлення раз в 3 місяці, раз в півроку, раз в рік.
  • Але, якщо Ви розміщуєте замовлення кожного каталога, Ви маєте покращену знижку, маєте можливість брати участь в різних акціях та заохочувальних програмах.
  • Доставка Вашого замовлення безкоштовна на зручне для Вас відділення Укр почти, яке знаходиться біля Вас.
  • Оплата замовлення проводиться на протязі 5 днів, після того, як Ви отримали продукцію AVON.

Корзина

Итоговая сумма:   0.00 грн
В корзину

Каталог від AVON

Каталог Avon 05/2019

 

скачать, смотреть каталог Avon 2019

Успіх з Avon

Її кар’єра розпочалась зі звичайної листівки, а сьогодні вона вже тримає ключі від автомобілю Компанії Avon і це не єдина мрія яку втілила Оксана. Історія її успіху – це інструкція до дій, для кожного нового Координатора, що прагне перемог з Компанією Avon.

Марухно Оксана, 4 Філіал, м. Немирів

Детальніше