+380972396974
+380631003423
+380500129266
skype AVON02046
Бесплатная ОНЛАЙН регистрация граждан УКРАИНЫ с 16 лет, а также сотрудничество с жителями РОССИИ, АЗЕРБАЙДЖАНА, БЕЛОРУССИИ, УЗБЕКИСТАНА, ТУРКМЕНИСТАНА, АРМЕНИИ и МОЛДОВЫ и других стран

ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ В AVON

На сьогоднішній день продукції компанії Avon реклама не потрібна. Тому, що велика кількість жінок та чоловіків в нашій країні обирають саме косметичні товари фірми Ейвон.

Через представлений величезний асортимент товарів, спокусливих новинок та приємних цін. 

Якщо Ви віддаєте велику перевагу цій продукції, то, звичайно ж, вже знаєте, що купити її можливо лише зробивши замовлення представленої продукції в каталозі, які видаються через кожні три тижні. Тому Ви напевно завжди з нетерпінням чекаєте виходу наступного (нового) каталогу та з величезним захопленням його переглядаєте.

Раніше, для того, щоб придбати улюблену косметику, потрібно було зустрітися з представником, взяти у нього діючий каталог Avon на деякий час.  Потім його потрібно було переглянути, визначитись з вподобаною продукцією, а потім знову призначити зустріч представникові, щоб віддати йому каталог та зробити замовлення.  Але можливо й таке, коли Вам знову раптом захочеться перегорнути каталог і в цьому випадку виникають деякі труднощі - новий каталог вже вийшов і діє, а зустрітися з представником Ви не маєте можливості - у Вас немає вільного часу. 

А Вам дуже терміново та швидко потрібно придбати щось необхідне, наприклад,  це ваш улюблений крем, чи Ви хочете зробити подарунок подрузі, або просто терміново вам потрібна нова туш для вій.  Чи буває таке, що у Вас є на руках діючий каталог, але Ви не можете приділити часу на його перегляд і тому відкладаєте його на деякий час. А коли раптом у Вас з'явилося вільний час, виявляється, що ви втратили брошуру, яка була чи кудись поділася.

І саме в цьому випадку Вам зможе допомогти електронна версія - каталог онлайн, який Ви належним чином зможете оціните. Це зручний перегляд, якісне зображення та актуальність. Вам не потрібно вишукувати час на зустріч з представником або шукати загублений паперовий каталог.  Ви в будь-який для Вас зручний час можете переглянути новий каталог Ейвон, вибрати вподобану Вам продукцію та відразу ж оформити замовлення, зателефонувавши вашому консультанту, не виходячи з дому.

Онлайн каталог Avon необхідний для того, щоб Ви завжди були в курсі про нові косметичні засоби, які будуть представлені в новому каталозі та знати про передбачувані знижки на продукцію, яку Ви плануєте придбати.  Ви можете навіть шляхом порівнювання двох каталогів Ейвон - діючого, за яким ще приймаються замовлення консультантом та нового, який буде діяти тільки через три тижні, та вирішити для себе, що ви хочете придбати, та за якою ціною Вам буде вигідніше купити, зараз або замовити вже  після того як вийде новий  каталог.

Переглядайте онлайн каталог Avon, цікавтесь продукцією, вибирайте та замовляйте продукцію компанії Ейвон.

Реєстрація в AVON

  • Реєстрація в AVON безкоштовна та офіційна для громадян України віком від 16 років, а також для іноземців, які проживають в Україні та мають вид на проживання.
  • Знижка для представників AVON від 18 до 30%.
  • Немає мінімального замовлення, Ви можете замовляти продукцію навіть на 20 грн.
  • Немає обовязкового замовлення, а це означає, що Ви можете робити замовлення раз в 3 місяці, раз в півроку, раз в рік.
  • Але, якщо Ви розміщуєте замовлення кожного каталога, Ви маєте покращену знижку, маєте можливість брати участь в різних акціях та заохочувальних програмах.
  • Доставка Вашого замовлення безкоштовна на зручне для Вас відділення Укр почти, яке знаходиться біля Вас.
  • Оплата замовлення проводиться на протязі 5 днів, після того, як Ви отримали продукцію AVON.

Корзина

Итоговая сумма:   0.00 грн
В корзину

Каталог від AVON

Каталог Avon 05/2019

 

скачать, смотреть каталог Avon 2019

Успіх з Avon

Її кар’єра розпочалась зі звичайної листівки, а сьогодні вона вже тримає ключі від автомобілю Компанії Avon і це не єдина мрія яку втілила Оксана. Історія її успіху – це інструкція до дій, для кожного нового Координатора, що прагне перемог з Компанією Avon.

Марухно Оксана, 4 Філіал, м. Немирів

Детальніше